Życzenia świąteczne

Życzymy Wesołych Świąt wszystkim Studentom, Członkom oraz Przyjaciołom Studenckiego Naukowego Koła Biotechnologów.

Niech te Święta będą dla Was okazją do odpoczynku, spędzenia czasu w rodzinnym gronie oraz pozwolą zebrać siły na nadchodzący rok akademicki.

W roku 2016 życzymy Wam wielu pomysłów na badania naukowe, a także dziesiątek napisanych publikacji i wystąpień na konferencjach całego świata.

Wierzymy, że nadchodzący rok będzie dla Was pełen pomyślności i sukcesów!

zarzad_sknb_22_12

Podsumowanie 2015

Czas na krótkie podsumowanie ostatniego w tym roku Zebrania SKNB.

Niezmiernie miło jest mi przedstawić skład Zarządu SKNB na 2016r.:
Przewodnicząca: Agata Kilar
Z-ca przewodniczącej: Sandra Gołdowska
Sekretarz: Natalia Cichoń
Redaktor BioLetynu: Agata Szymanek
Koordynator ds. ciągłości projektów: Klaudia Chińcza
Koordynator ds. promocji i marketingu: Tomasz Hejmo
Koordynator projektu „FunLab”: Filip Gamoń
Koordynator projektu „Śląskie Dni Biotechnologii-Bakcyl”: Ewelina Sowka
Koordynator ds. organizacyjnych: Magdalena Ściślak

W swoim imieniu chciałam bardzo podziękować dotychczasowemu zarządowi za wszelki poświęcony czas i współpracę, która zaowocowała zorganizowaniem wielu naprawdę ciekawych wydarzeń.

Dziękuję WSZYSTKIM CZŁONKOM KOŁA za Waszą aktywność, chęć pomocy i zaangażowanie przy różnych projektach i wydarzeniach.
Na pierwszym zebraniu Koła w 2016r. chciałabym podziękować szczególnie aktywnym członkom Koła wręczając im drobne upominki.

Miłego wieczoru,
Sandra Gołdowska

12398335_10204844523504842_186051513_o

sknb_walne_2015

zarzad_2016

Śląska Noc Naukowców

17 października mieliśmy przyjemność organizacji warsztatów podczas Śląskiej Nocy Naukowców pt. „Od komórki do DNA”.

Odbiorcami naszych laboratoryjnych zajęć było bardzo szerokie grono: począwszy od dzieci, poprzez młodzież, skończywszy na dorosłych. Staraliśmy się zadowolić każdego. Bardzo cieszył nas widok uśmiechu na ustach wśród uczestników warsztatów.

W szczególności chcielibyśmy podziękować głównym organizatorom wydarzenia za możliwość przeżycia tej wspaniałej atmosfery. Dziękuję wszystkim pomocnikom (członkom Koła) oraz Pani opiekun koła dr Aleksandrze Ziembińskiej-Buczyńskiej.

Fajnie jest razem odnosić sukcesy!
SKNB


Noc Naukowców 2015

Zębatki 2015 rozdane!

I miejsce w kategorii „Ruch Studencki”

Zebatki

9 czerwca 2015r. SKNB otrzymało zaszczytną nominację do nagrody Środowiska Studenckiego-Zębatki 2015 w kategorii „Ruch Studencki”, do którego również nominowano  IAESTE Gliwice oraz Akademicki Klub Turystyczny WATRA. Następnie 22 czerwca o godz. 19.00 w Centrum Kultury Studenckiej Politechniki Śląskiej „Mrowisko” odbyła się Gala wręczenia nagród, przyznawanych na podstawie głosowania internetowego spośród nominowanych do nagrody w różnych kategoriach. W kategorii „Ruch Studencki” nasze Koło Naukowe okazało się być zwycięzcą!

Serdecznie dziękujemy wszystkim za oddane głosy, a także wszystkim tym, którzy udzielali się na rzecz Koła. To dzięki Wam ta nagroda! :)

Famelab

Słuchajcie!FameLab

Opiekun Naszego Koła- dr Aleksandra Ziembińska-Buczyńska 25 kwietnia stoczyła walkę z 9 uczestnikami FINAŁU FameLab Poland 2015 i zajęła 3 miejsce, a także otrzymała nagrodę publiczności!

Niezmiernie się cieszymy i GRATULUJEMY!

Powodzenia!
Zarząd SKNB życzy wszystkim członkom oraz sympatykom koła powodzenia podczas trwającej sesji! Do zobaczenia w nowym semestrze! :D
Archiwa